sanal evcil hayvan · Uncategorized

Maşa – Benim Konuşan Köpek

Masha the Dog

Merhaba! Artık konuşan hayvanlar arasında konuşan kediler gibi yeni bir arkadaşınız var. Maşa – Benim Konuşan Köpek yeni evcil hayvan oyunları ve sanal hayvan bakma oyunları arasında ön plana çıkıyor. Bu güzel konuşan kopek oyunu sayesinde bugüne kadar köpek bakma oyunları içinde görmediğiniz farklı oyunlar oynayabileceksiniz. Evcil hayvan Maşa ile her gün eğlenceli oyunlar oynayın ve köpek bakma oyunları ne kadar eğlenceli görün. Sevimli köpek boyama sayfaları ile boyama yapabilir,sanal hayvan bakma oyunlarında günlük görevler tamamlayabilir, mücevher toplayıp manikür salonunda deney yapabilir, makyaj salonunda yeni saçları deneyip eğlenceli mini oyunlar oynayabilir, konuşan kediler, konuşan hayvanlar ve evcil hayvanlarla eğlenebilirsiniz! Ve bunun gibi eğlenceli oyunlar!
Heyecanlı mısınız? Hemen Maşa – Benim Konuşan Köpek oyununu indirin!

MAŞA – BENİM KONUŞAN KÖPEK SİZİ MÜCEVHER ARAYIŞINA ÇIKARIYOR!

Maşa – Benim Konuşan Köpek diğer konuşan hayvanlar, konuşan kediler ve köpek bakma oyunlarından farklı. Elbette, onu beslemeli, dişlerini fırçalamalı, uyutmalı, yıkamalı ve konuşan köpek Maşa ile oynamalısınız. Fakat bu sanal hayvan bakma oyunları çok özel çünkü Maşa size bir maceraya çağırıyor. Bu konuşan köpek yeni elbiseler ve aksesuarlar istiyor ama sanal hayvan bakma oyununda bunları hak etmesi gerek. Mücevher aramak her zaman eğlencelidir, özellikle de Maşa – Benim Konuşan Köpek ile arıyorsanız. Maşa – Benim Konuşan Köpek mücevherleri farklı yollarla bulabilir: seviye atlar, günlük bonus kazanır, çarkı felek oynar, elmaslarla mücevher alır… Eğlenceli oyunlarda size bekleyen sürprizlere çok şaşıracaksınız!
NOT: Maşa – Benim Konuşan Köpek için yeni elbise ve aksesuarları açmanın tek yolu, mücevher aramaktır. Sanal havyanınızla hemen mücevher arayışına başlayın!

MAŞA – BENİM KONUŞAN KÖPEK ÖZELLİKLERİ:

– MÜCEVHER ARAYIŞI – konuşan kopek Maşa için yeni kıyafet ve aksesuar açmak için bütün mücevherleri toplayın!
– KÖPEK BOYAMA SAYFALARI – sevimli kopek boyama sayfaları yaratıcı zihinleri bekliyor
– GİYDİRME – sanal hayvanınız için kıyafet ve evine dekorasyon eşyası alabilirsiniz.
– FAL KURABİYESİ – konuşan köpeğiniz için fal kurabiyesi alın. İlham verici, motive edici ya da komik bir mesajla gününüz daha iyi geçecek.
– GÜNLÜK BONUS- her gün gelip konuşan kopek Maşa ile köpek bakma oyunu oynayın ve günlük bonuslar kazanın.
– MANİKÜR SALONU – Seviye 8’e ilerlediğinizde Maşa manikür salonunu açacak. Manikür salonunu daha çabuk açmak istiyorsanız, büyümesi için evcil hayvanınıza iksir içirin.
– GÜNLÜK MİSYONLAR- sanal evcil hayvanınızla günlük misyonlar tamamlayın ve para ve elmas kazanın
– MAKYAJ SALONU – Seviye 12’ye ilerlediğinizde konuşan kopek Maşa makyaj salonu açacak. Yine makyaj salonu daha çabuk açılsın diye büyüme iksiri içirin.
– MAŞA FACEBOOK’TA – Arkadaşlarınızın sanal evcil hayvanlarını görmek için Facebook hesabınızla giriş yapın.
– MİNİ OYUNLAR – Konuşan köpeğinizle oynarken para kazanın

MAŞA – BENİM KONUŞAN KÖPEK FAVORİ KONUŞAN KÖPEĞİNİZ OLABİLİR

Maşa – Benim Konuşan Köpek ile telefon ya da tabletinizin ekranında evcil hayvan resmi olmasının ne kadar güzel olduğunu göreceksiniz! Bu sevimli küçük konuşan kopek sayesinde köpek bakma oyunlarının tadına varacaksınız ve içinizdeki çocuk eğlenceye doyacak! Sanal köpekler, gerçek köpekler gibi değil ama bu sanal evcil hayvan çok sevimli konuşan hayvanlardan biri.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s