kişilik testi

Freud Kişilik Testi – Psikoloji Testi

Freudian Personality Test

Hiç kendinize sordunuz mu: “Hangi kişilik türüne sahibim?” Daha önce hiç kişilik analiz testi ve karakter testi yaptınız mı? FREUD KİŞİLİK TESTİ – PSİKOLOJİ TESTİ KİŞİLİK ÖZELLİKLERİNİZİ KEŞFETMENİZ İÇİN TASARLANMIŞ EĞLENCELİ KİŞİLİK TESTLERİNDEN BİRİDİR. Bu basit kişilik testini çözün ve psikanalizin babası Sigmund Freud sizin için ne diyor öğrenin!

SİZ HANGİ KİŞİLİK TÜRÜNE SAHİPSİNİZ?

Sigmund Freud psikanalizin kurucusudur. 19. Yüzyılda psikanalitik fikirleri ve insan zihni hakkındaki keşifleri, birçok kültürün bilhassa Batı kültürünün bir parçası hâline geldi. Freud’un psikolojik testleri ve psikanaliz bilimine, günümüzde çok önem verilmektedir. Bu kişilik testi, Freud’un psikanalitik kişilik teorisinin bir parçasıdır.Kişilik türünüzü belirleyecek karakter testi ve kişilik testinde dürüstçe cevaplandırmanız gereken 48 basit soru var.
Bu kişilik testi ve benzer psikolojik testler sayesinde bizzat Sigmund Freud ile konuşuyormuş gibi hissedeceksiniz. Hatta daha bile güzel çünkü bu kişilik testi ve psikolojik testi evinizde kendi başınıza yapabileceksiniz.

FREUD KİŞİLİK TESTİ-PSİKOLOJİ TESTİ AVANTAJLARI

– Freud Kişilik Testi-Psikoloji Testi ruh sağlığınız hakkında yararı bilgi verir
– Bu psikolojik test, öz-değerlendirme aracıdır
– Sizin için her zaman kullanılabilir online test
– Bu eğlenceli kişilik testleri ile kişilik özelliklerinizi ve karakterinizi teşhis
– Freud Kişilik Testi-Psikoloji Testi gizli ve anonimdir

DÜNYAYA BAŞKA BİR AÇIDAN BAKIN

Psikolojik testler verdiğiniz cevaplara dayanarak değerlendirme yapar bu nedenle bu psikolojik test resmi adı psikoloji testi olarak bilinen bir psikolojik değerlendirme dir. Doğruluğu sen sorulur sorulara cevap ne kadar dikkatli ve ciddi bağlıdır. Bu öz-değerlendirme bir tanı aracı değildir ama size seçenekleri keşfetmek ve bir başlangıç noktası vermek için yardımcı olabilir. Bu Psikolojik testler kişiliğiniz hakkında bir şeyler öğrenmenize ve bazı belirtilerin günlük yaşamınızı nasıl etkileyebileceğini anlayabilmenize yardımcı olabilir. Test yapmak ve farkındalık ve kişisel gelişim yönlerinizi artırmak için kullanabilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s