boyama sayfaları

Büyülü Mandala Boyama: Büyükler için Boyama Kitabı

1024x500

Büyülü Mandala Boyama Kitabı ile mandalanın gücünü hissedin. Hemen büyükler için boyama kitabı indirip mandala desenleri ile zihninizi rahatlatın!

Büyükler için boyama kitabı çok popülerdir ve zamanla detaylı mandala boyama sayfaları daha popüler hâle gelecektir. En popüler anti-stres boyama sayfaları içinde mandala boyama oyunları üst sıradadır. Stresten kurtulmak için kullanılan mandala boyama oyunları ve mandala desenleri ile Büyülü Mandala Boyama Kitabı bilincimiz üzerinde büyük tesiri vardır ve çok farklı şekillerde kullanılabilir. Hemen mandala boyama oyunları ile eğlenmeye başlayın ve bu harika mandala örnekleri ile iç huzurunuzu bulun.

BÜYÜLÜ MANDALA BOYAMA KİTABI’NIN GÜCÜ

Mandala yaparken ve boyarken zihninize sessizce rahatlamasını söylüyorsunuz. Birçok kişi mandala boyama sayfaları ve resim boyama yöntemini seçmektedir ve bunun için iyi bir nedenleri de vardır. Bu mistik daireler insan üzerinde farklı etkilere sahiptir. Büyülü Mandala Boyama Kitabı ile mandala boyamaları yaparken, zihninizde bazı renkler farklı etkiler gösterir. Kırmızı renk, korkuyu güvene döndürür, yeşil kıskançlığı düzeltip sevgi ve anlayışa çevirir. Büyülü Mandala Boyama Kitabı farklı şekillerde sunulur. Sizin için en iyi olanı seçip boyamaya başlayın. Gerçekten resim boyama ve mandala desenleri boyamanın size ne kadar iyi geleceğini göreceksiniz.

ÖZELLİKLER:

★ Arkaplan müziği açık/kapalı
★ Çoklu boya paletleri
★ Benim paletim- kendi boya paletini oluştur
★ Çeşitli ton ve renk farkları
★ Boyama sayfanıza uygulayabileceğiniz bir çok filtre ve doku var
★ 20 boyama sayfası
★ Sanatınızı Facebook, Twitter ve/veya Instagram’da paylaşın
★ Benim çalışmalarım : sanatınızı özel galeride kaydedin
★ Detaylı boyama için yakınlaşın

DİNLENDİRİCİ BOYAMA SAYFALARI OLARAK MANDALA BOYAMA SAYFALARI

Kendi mandalanızı oluşturduğunuzda bunun üzerinizde iyileştirici bir etkisi olur fakat hepimiz bunu denemeye yanaşmıyoruz. İşte bu nedenle mandala boyama sayfaları var. Büyükler için boyama kitabı genelde dinlendirici etkileriyle bilinir ama mandala boyama sayfaları da detaylı boyama sayfaları kadar dinlendirici olabilir. O zaman hiç durmayın ve büyükler için boyama kitabı alıp mandala boyama sayfaları ile en sevdiğiniz renkleri kullanın, kendi zen bölgenize gidin. Jung bile mandala boyamanın dinlendiriciliğinden bahsetmiştir ve Jung güvenir bir kişidir. O yüzden hemen Büyülü Mandala Boyama Kitabı, indirin ve büyükler için boyama kitabı ile iç huzurunuza ulaşın.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s