matematik oyunları

Matematik Oyunları – Meydan

Math Challenge

Matematik Oyunları – Meydan oynayın ve zamanınızı iyi değerlendirip mümkün olduğunca çok eğlenceli matematik problemleri çözün! Hızlı matematik oyunları ve eğlenceli matematik oyunları ile en hızlı düşünenler ortaya çıkar, bu yüzden aileniz ve arkadaşlarınız arasında kim hızlı matematik uygulamaları konusunda en başarılı, öğrenin! Arada sırada beyninizdeki örümcek ağlarını temizlemek güzeldir- Matematik Oyunları – Meydan hemen indirin.

Matematik Oyunları – Meydan ile pratik matematik uygulamaları sayesinde eğlenceli zaman geçirin. Hızlı matematik oyunları ve eğlenceli matematik oyunları, konsantrasyonunuzu, hızlı hesap gücünüzü ve temel matematik becerilerinizi sınayan sayı oyunlarıdır. Bu eğlenceli matematik oyunları ve çarpım tablosu oyununda 5 matematik denklemler çözdüğünüzde sonraki seviyeye ilerlersiniz. Her seviyede eğlenceli matematik problemlerini daha kısa sürede çözmeniz gerekmektedir. Her hatanızda zaman kaybetmiş olursunuz. Matematik denklemler ve matematik uygulamalarındaki başarınızı ölçmek için Matematik Oyunları – Meydan hemen indirin!

MATEMATİK OYUNLARI – MEYDAN ÖZELLİKLERİ:

– Sınırsız seviye sayısı
– Eğlenceli matematik oyunları
– Matematik işlemleri:toplama, çıkarma, çarpma, bölme
– Matematik denklemler tek değişkenli
– Hızlı mod (bunun için hızlı düşünme gerek)
– Oynaması kolay
– Küresel rekor listesi- temel matematik becerileriniz dünyada kaçıncı sırada öğrenin.

Matematik Oyunları – Meydan ile matematik uygulamaları yapıp matematik denklemler çözebilirsiniz. Matematik problemleri çözmek çalışılarak geiştirilen bir beceridir. Aklından matematik problemleri çözecek matematik becerileri ileri olan kaç çocuk tanıyorsunuz? Bu hızlı matematik ve eğlenceli matematik oyunları sayesinde beyninizi bunu yapması için eğitebilirsiniz. Matematik Oyunları – Meydan sadece hızlı matematik oyunları zihinsel temel matematik becerilerinizi geliştirmenin eğlenceli bir yoludur!

MATEMATİK OYUNLARI-MEYDAN İLE OYNAYABİLECEĞİNİZ MATEMATİK DENKLEMLER ÖRNEKLERİ:

12 ? 4 = 3
15 : ? = 5
13 x 5 = ?
5 ? 8 = 13

Kendinizi sınayın ya da arkadaşlarınızı matematik düellosuna davet ederek hızlı matematik oyunları ve eğlenceli matematik oyunları oynayın. Böylece matematik işlemleri, temel matematik uygulamaları ve matematik denklemler konusundaki bilginizi sınayın. Matematik Oyunları-Meydan indirin ve eğlenceli matematik oyunları oynayın ve eğlenerek temel matematik becerilerinizi geliştirin.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s