sanal evcil hayvan

Konuşan Noel Baba – Yeni Yıl & Yılbaşı Oyunları

My Santa Claus

Ho, ho, ho! Haydi gelin ve Konuşan Noel Baba – Yeni Yıl & Yılbaşı Oyunları ve favori çocuklar için yılbaşı oyunları oynayın ! Konuşan Noel Baba Oyunları bundan güzel olamazdı! Mutlu bayramlar!

KONUŞAN NOEL BABA OYUNLARI NE ÖNERIYOR?

Yüzlerce Noel Baba Oyunları seçeneği var ama sanal Noel Baba oyunları size ihtiyacınız olan herşeyi sunuyor– Yılbaşı Giydirme oyunları , Yılbaşı boyama oyunları, Yılbaşı şarkı ve müzikleri, 10+ mini oyun ve Uçan Noel Baba ile çok daha fazlası. more. Bu eğlenceli Yılbaşı Oyunları ve Konuşan Noel Baba Oyunları ile noel Baba ile konuşabilirsiniz ve kendi hediye listenizi oluşturabilirsiniz. ate your list of gifts, it teaches you how to take care of your teeth and reminds you to take baths regularly. Take care of your little Konuşan Noel Baba, help him grow up and çocuklar için konuşma oyunları will have a cute, chubby Konuşan Noel Baba Oyunları with a white beard and a red suit. Enjoy your holidays and have fun çocuklar için Noe Baba Oyunları a!

KONUŞAN NOEL BABA OYUNLARI’NIN ÖZELLIKLERI

– BEBEK NOEL BABA’YI yanınıza alın ve büyüdüğünü izleyin ve nihayet beyaz sakallı ve koca göbekli Noel Baba olsun
– YILBAŞI GIYDIRME OYUNLARI – bozuk paralarınızı kullanıp Noel Baba’yı giydirin! Dilediğiniz kostüm ve aksesuarları seçin. Eğlencenin tadına varın!
– NOEL AĞACI SALONU – en güzel süslerle kendi Noel ağacınızı süsleyin
– NOEL ŞARKILARI VE MÜZIK – en sevdiğiniz Noel şarkılarını dinleyin, Noel Baba şarkı söylerken resim çekin ve fotoğrafı Noel kartı olarak ailenize ve arkadaşlarınıza gönderin.
– PARA KAZANMAK IÇIN MINI OYUNLAR OYNAYIN. Paralar ile yeni giysi, sakal ve dekorasyon alın ki Konuşan Noel Baba mutlu olsun!
– NOEL BABA BOYAMA SAYFALARI – mini noel Baba boyama sayfası tam 20 Noel boyama sayfası ile birlikte en sevdiğiniz çizimlerle dolu.
– DIŞ FIRÇALAMA VAKTI – Noel Baba bir sürü bisküvi yiyip süt içiyor. Bu yüzden dişlerini fırçalayıp sağlıklı tutmanız lazım.
– BANYO ZAMANI – konuşan Noel Baba çatılara tırmanmaktan kirlendi. Onu temiz tutun.
– NOEL BABA ILE KONUŞUN ve hediye kazanın. Ya da değil! Noel Baba’nın sorularına cevap verin ve buna göre iyi olup olmadığınıza karar versin. İyiyseniz, korkmayın, size hediye verecek! Kötüyseniz, hediye alamazsınız.
– NOEL HEDIYELERINIZIN LISTESINI YAPIN ve Noel Baba’ya gönderin

KONUŞAN NOEL BABA OYUNU, YENI SANAL KONUŞAN ARKADAŞINIZ

O eğlenceli sanal Konuşan hayvan oyunlarını hatırlıyor musunuz- Konuşan köpek ve Konuşan kedi ? En iyi oyunlar değiller miydi? Artık Noel Baba’nın da onlara katılma zamanı geldi ve Konuşan Noel Baba Oyunu kış tatilleriniz için mükemmel Noel oyunudur! Konuşan Noel Baba tam istediğiniz hediyeyi verebilir, yıl boyunca uslu olduysanız tabi.

Noel ruhunu kucaklayın, eğlenceli Noel oyunları oynayın ve kış tatiliniz boyunca eğlenin! Sanal arkadaşınız Noel Baba’yı hemen indirin! Mutlu Noeller ve İyi Yıllar!

Konuşan Noel Baba Oyunu – çocuklar için Yeni Yıl Oyunları Peaksel fikri mülkiyetidir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s