boyama sayfaları

Büyükler için Boyama Sayfaları

Coloring Pages for Adults

Büyükler İçin Boyama Kitabı, yani yetişkinler için boyama kitabı ile hayal gücünüz canlansın. Bu kitap özellikle mandala boyama, hayvan ve diğer farklı şekillerdeki boyama resimlerinden zevk alanlar için hazırlanmıştır.

Yetişkinler için boyama resimleri son zamanlarda çok popüler oldu ve yetişkinler için boyama kitabı ile bu resimer her an elinizin altında. Artık çok farklı kategorilerdeki yetişkinler için boyama kitabı hizmetinizde : mandala boyama resimleri, hayvan boyama sayfaları ve kelebek boyama sayfaları, Sevgililer günü boyama resimleri ve çok daha fazlası. İster evde ister yolda, moraliniz bozuk olduğunda bu ayrıntılı boyama sayfaları zihninizi meşgul ederek bir tür renk terapisi görevi görecektir. Mandala boyama muhteşem bir anti-stres boyama kitabıdır. Hayvan boyama resimleri sayesinde ise zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Öyleyse, daha fazla beklemeyin. Büyükler İçin Boyama Kitabı uygulaması içindeki muhteşem boyama resimleri ile ayaklarınızı yerden kesmeye hazır!

ÖZELLİKLER:
– Arkaplan müziği açık/kapalı
– Çoklu boya paletleri
– Benim paletim- kendi boya paletini oluştur
– Çeşitli ton ve renk farkları
– Boyama sayfanıza uygulayabileceğiniz bir çok filtre ve doku var
– 100+ boyama sayfası
– Sanatınızı Facebook, Twitter ve/veya Instagram’da paylaşın
– Benim çalışmalarım : sanatınızı özel galeride kaydedin
– Detaylı boyama için yakınlaşın

İnsanlar resim yapmayı sever. Renkleri karıştırmak bizi mutlu ve sakin kılar. Ne yazık ki herkeste bu yetenek yoktur. İşte bu yüzden yetişkinler için boyama sayfaları ve çocuklar için boyama oyunları hazırlanmıştır. Tek yapmanız gereken bir resim seçip başlamak. Her zaman boyama kitabı ve kalem yanınızda bulundurup beyaz bir kâğıda resim yapmaya başlayamayacağınız için boyama sayfaları uygulaması geliştirildi. Dağınıklık yok, stres yok sadece paletlerdeki farklı renkler ve sayısız boyama resimleri içeren boyama kitabı. Öyleyse anti-stres Yetişkinler İçin Boyama Kitabı uygulamasını hemen edinin. İçinizdeki çocuk size minnettar olacak.

YETİŞKİNLER İÇİN BOYAMA KİTABI AVANTAJLARI

Yetişkinler için boyama kitabı sayesinde stresle baş edebilir ve zihin açıklığımızı geliştirebiliriz. Bu nedenle bazı kişiler bunlara stres azaltıcı boyama kitapları veya zen boyama sayfaları adını veriyor. Boyama, yaratıcı düşünce ve kişilik gelişimini teşvik etmenin akıllıca bir yöntemidir. Ellerinizle çalışmak, endişe ve stresten kurtulmanın ve zihni sakinleştirmenin en iyi yollarından biridir. Araştırmalara göre yetişkinler için sakinleştirici boyama kitapları strese yol açan günlük şeylerden arındırıcı bir kaçış olabilir.

Yetişkinler için boyama kitapları  birçok kişinin farkında olmadığı kullanım ve amaca sahiptir. Daha iyi odaklanmak, terapi, rahatlama, zihni sakinleştirme, problem çözme ve skişisel örgütlenme becerilerini geliştirmek için kullanılabilir. Diğer bir deyişle, yetişkinler için boyama kitapları iç sakinliği sağlamak için harika bir yöntemdir. Tüm dünyada milyonlarca insan, boyama kitaplarının rahatlatıcı olma özelliğini kanıtlamaktadır.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s