sanal evcil hayvan

Benim Konuşan Köpek 2: Sanal Hayvan Bakma Oyunları

1024x500

Konuşan köpek Charlie ile konuşan hayvanlar içinde bir dostunuz olsun! Köpek oyunları ve bu havyan bakma oyunu çok özel! Benim Konuşan Köpek Bakma 2 , Charlie II olarak da bilinir, Benim Konuşan Köpek-Sanal Hayvan oyununun varisidir. 10 milyonun üzerinde kullanıcısıyla konuşan hayvanlar dünyasını yönetmeye katılmak için Benim Konuşan Köpek Bakma 2 hemen alın!
🐩 EĞLENCELİ HAYVAN BAKMA OYUNLARI DÜNYASINI KEŞFEDİN 🐩

Bu çocuk oyunları ve köpek oyunlarında sizin yardımınızla konuşan köpek ve konuşan kedi kendi mükemmel dünyasını kursun- konuşan kedi kendi modası, saç tarzı, evinin iç tasarımını belirlesin ve siz de onunla eğlenceli oyunlar oynayın. Bu eğlenceli oyunlar ve hayvan bakma oyunları ile Charlie II gibi konuşan hayvanlar ile oynayın; onu besleyin, yıkayın, dişlerini fırçalayın, tuvalete götürün, hastalandığında ona bakın ve uyumasına yardım edin. Bu köpek bakmak oyunları ile konuşan köpek en iyi muameleyi görecek! Benim Konuşan Köpek Bakma 2 ile sunduğumuz çocuk oyunları ve köpek oyunları çok eğlenceli!

🐩 ÖZELLİKLER: 🐩

🐾 Charlie II ile konuşun ve sevimli konuşan köpek her söylediğinizi tekrar etsin
🐾 Eğlenceli oyunlar, köpek oyunları, 10 mini oyun: Köpekciği Yakala, Banana Mania, Köpek vs. Kedi, Köpek Boyama Oyunu, Zıplayan Köpek vs.
🐾 Acıktığında Charlie II’yi besleyin
🐾 Konuşan hayvanlar için iksirler alın
🐾 Diş fırçalamak için lavaboya dokunun
🐾 SELFIE MODU – Charlie ile selfie çekin ve arkadaşlarınızla paylaşın.
🐾 Seviyelerle ilerleyin ve konuşan kedi ve konuşan köpek
🐾 Konuşan hayvanlar için giysi, dekorasyon iksir almak için para toplayın
🐾 Köpeğinizin evinin içini değiştirin
🐾 Dekore edip oynayabileceğiniz 5 farklı ev
🐾 Giydirme oyunları ile konuşan kedi ve köpek için en iyi kombinasyonu bulun

🐩 KÖPEK BOYAMA SAYFALARI 🐩

Benim Konuşan Köpek Bakma 2 sanal oyunlarda görmediğiniz bir özelliğe sahip- Köpek Boyama Sayfaları! Mini köpek boyama sayfası ile sevimli köpek resimleri karşınızda. Haydi gidelim! Köpek boyama sayfaları sizi bekliyor! Bütün köpek boyama sayfaları doldurun ve arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın! Eğlencenin Tadını Çıkarın!

🐩 DÜNYANIN TÜM ŞEFKATLİ EBEVEYNLERİNE NOT 🐩

Benim Konuşan Köpek Bakma 2’nin diğer köpek oyunları ve çocuk oyunları gibi olmadığını anlamışsınızdır. Çocuğunuz için hayvan oyunları indirin ve gerçek bir hayvana bakma sorumluluğuna hazırlar mı öğrenin. Konuşan köpek, konuşan kedi gibi eğlenceli hayvan oyunları çocuğunuzun sabır ve bakma becerilerini sınar ve gerçek bir köpeğe bakmaya hazır mı anlayabilirsiniz. Hayvan bakma oyunları ve köpek oyunları çocukların sabrı ve merhametini sınar, ayrıca empati ve sorumluluk duygularını geliştirir. Konuşan hayvanlar ve köpek bakma oyunları, çocukların oynarken öğrenebilmesini sağlayan araçlar. Sevimli bir konuşan köpek alın çocuğunuza. Birlikte eğlenin!
Konuşan kedi gibi konuşan hayvan oyunları ve hayvan bakma oyunları sevimli ve popülerdir ancak insanın en iyi dostu kimdir unutmayın. Charlie II, insanların kalbini sevimliliğiyle eritecektir. Unutmayın bu sevimli konuşan hayvan diğer çocuk oyunları gibi değildir. Köpek bakma oyunları ile sizinle büyür ve ailenin bir parçası olur. Benim Konuşan Köpek Bakma 2 oyununu hemen indirin.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s