sanal evcil hayvan

Konuşan Fil Elly – Benim Sanal Hayvan: Çoçuk Oyunları

1024x500

Egzotik bir ev hayvanı istiyor musunuz? Bir bebek fil ister miydiniz? Konuşan Elly – Hayvan Oyunları indirin ve mini oyunlar ile giydirme oyunu oynayın. Sanal evcil hayvanınıza yemek yedirin, onu yıkayın ve onunla ilgilenin!
Eğer fil oyunlarına aşina değilseniz, bunu değiştirmek için bir şansınız var! Elly hep oynamak için istekli olan bir bebek fil ‘dir. Konuşan fil ile oynayıp ona yemek yedirebilir, banyo yaptırabilir, uyutabilir böylece büyüyüp harika bir yetişkin fil olmasını sağlayabilirsiniz. çok iyi yiyor emin olabilirsiniz. Konuşan hayvanlar ve sanal evcil hayvan oyunlarıyla çok eğleneceksiniz, bu nedenle mümkün olduğunca en kısa sürede çocuklar için bu oyunu indirmek için çekinmeyin!

Bu çoçuk oyunları ilginçtir ve giydirme oyunu ile yaratıcılık ve gösterileri teşvik eder. Konuşan köpek veya konuşan kedi gibi konuşan hayvanlar eğlenceli, ama bebek filler ile oynamak çok daha ilginçtir. Hayvan oyunları ile çocuklar, sorumluluk edinmeyi öğrenir. Konuşan Elly – Hayvan Oyunları, bu komik oyun erkek ve kız oyunları arasındadır.

KONUŞAN ELLY – HAYVAN OYUNLARI – ÖZELLİKLER:

– Elly ile konuşun ve söylediğiniz herşeyi komik bir sesle tekrarlasın.
– Bebek Elly ile giydirme oyunu oynayın ve onu giydirmek için favori kombinasyonu seçin
– Seviyeleri aşın ve Elly’nun bebek filden yetişkin fil olmasını izleyin.
– Elly fazla yemek yemez, onu beslemeyi unutmayın.
– Bebek fil ile mini oyunlar oynayın
– Gün boyunca oynayabilmesi için uykusunu almasını sağlayın.
NOT: Bu oyunu oynayıp puan toplamak için seviyeleri aşabilirsiniz. Birkaç seviye atladıktan sonra oyunda s,ze yardımcı olacak eğlenceli hediyeler alacaksınız. Son olarak, tüm odalarda bebek fil ile oynayıp ona baktıktan sonra yenilenmesi gereken enerji seviyeleri var.

Hayvan oyunları, çocuk oyunları arasında en iyilerindendir, özellikle de sanal evcil hayvanınız konuşan hayvanlar ise oyun daha da eğlencelidir. Konuşan Elly – Hayvan Oyunları ile çocuklar, farklı bir sanal evcil hayvana bakıp sorumluluk kazanır ve eğlenceli fil oyunları oynayabilir.

Bir bebek fil ile oynamak özellikle çocuk fil oyunları, eğlenceli olabilir. Elly her zaman oyun oynamaya hazır mutlu bir fildir. hazır. Konuşan hayvanlar ve sanal evcil hayvan çocuklara, sorumluluk almayı öğretir ve çok eğlencelidir. Konuşan Elly – Hayvan Oyunları indirin ve erkek ve kız çocukları için oyunları oynarken eğlencenin tadını çıkarın!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s