sanal evcil hayvan

Benim Konuşan Köpek – Sanal Hayvan

1024x500

Benim Konuşan Köpek, çok seveceğiniz bir köpek ‘tir. Bu eğlenceli oyunlar indirin ve komik köpek ile mini oyunlar ya da giydirme oyunu oynayın.
Gerçek evcil hayvan sahibi olamıyorsanız, konuşan köpek sizin için en doğru seçimdir ve konuşan köpek Charlie sizinle oynamaya hazır! Bu komik oyun, giydirme oyunu ve hayvan oyunlarının bir kombinasyonudur çünkü köpek, sanat bir evcil hayvandır. Bu oyun çok kolaydır ve çocuk oyunları arasındadır. Ama aynı zamanda gençler ve yetişkinler için zorlu olan mini oyunlar da bulunmaktadır.

Bu eğlenceli oyunlar aynı zamanda kız oyunları ve erkek oyunları şeklinde de ayrılmaktadır, ama hepsi bu değil! Köpek ile giydirme oyunu oynayabilir ayrıca köpeğin mobilyalarını da değiştirebilirsiniz. Ayrıca onu yıkamanız, beslemeniz, tuvalete götürmeniz ve onunla oynamanız da gerekiyor. Charlile ile konuşun ve bu konuşan köpek söylediğiniz her şeyi komik bir sesle tekrar etsin. Konuşan kediyi sevdiyseniz, bu konuşan köpeğe bayılacaksınız. Köpekler ve köpek yavruları ile oynamak çok eğlencelidir. Benim Konuşan Köpek oyununu indirin ve bu komik köpek ile köpek oyunları oynayın!

BENİM KONUŞAN KÖPEK – OYUN ÖZELLİKLERİ:

– Charlie ile konuşun ve söylediğiniz her şeyi komik bir sesle tekrarlasın
-Oyun oynamak, köpek yavrusunu acıktırır. Bu yüzden onu beslediğinizden emin olun
– Bu komik köpek kirlenmeyi seviyor, bu yüzden onu yıkamanız gerekecek
– Köpek ile giydirme oyunu. Oynayın. Mobilya ile köpeğin yeni görüntüsünü birbirine uydurmak için sevdiğiniz kıyafet ve diğer köpek aksesuarlarını seçin
– Köpeğin piyano çalışını dinleyin
– Charlie ile yakalamaca oynayın ya da köpeğin havlamasını dinleyin
– Çok içerse Charlie’nin tuvaleti kullanması gerekecektir
– Charlie’nin bazen uyuması gerekmektedir
– Yeterli puanınız olduğunda seviyeleri değiştirin
– Charlie ile mini oyunlar oynayın
– Charlie’nin çocukların şarkıları eşliğinde dans etmesini izleyin

NOT: Bu köpek oyunu oynayıp yüksek seviyelere çıkmak için puan toplayabilirsiniz. Eğer köpek ile yeterince oynarsanız, başka bir seviyeye çıkacaksınız. Bazı seviyelerde, bu hayvan oyunda size yardımcı olmak için hediyeler alabilirsiniz. Ayrıca, tüm odalarda köpekle biraz oynayıp ona baktıktan sonra şarj edilmesi gereken enerji seviyeleri bulunmaktadır.

Eğlenceli çocuk oyunları ve konuşan hayvanlar size çok güldürecek. Giydirme oyunu sebebiyle bu oyun, çocukların yaratıcılığı için iyidir. Ayrıca sunduğu birçok mini oyunlar ile el-göz koordinasyonu uygulamasını teşvik eder. Hayvan oyunları oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı bu yüzden bu komik oyun indirin ve keyfini çıkarın!

Köpek oyunları ve konuşan hayvanlar çok ama çok eğlencelidir, özellikle de Charlie gibi komik bir köpek ile oynuyorsanız. Mini oyunlar, giydirme oyunu oynayın ve bu erkek ve kız oyunlarında seviye aşın. Konuşan kedi, eğlencelidir ama konuşan köpek çok daha ilginçtir! Benim Konuşan Köpek oyununu indirin ve bu macerada Charlie’ye katılın!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s