sanal evcil hayvan

Maymun Oyunu: Benim Sanal Evcil Hayvan Chimpy

1024x500

Konuşan Maymun Oyunları elinizden bırakamayacağınız çocuklar için eğlenceli hayvan oyunlarından biridir. Eğlenceli maymun ile mini oyunlar oynayın ve en iyi arkadaşınız olacak. Ücretsiz maymun oyunu hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!
Konuşan Maymun Chimpy size ormanda muhteşem bir maceraya götürecek. Burada komik maymunla çocuklar için maymun oyunu oynayabileceksiniz. Bu yavru maymun muz yakalamayı ve yemeyi sever, bu yüzden asla aç kalmamasını sağlamalısınız. Konuşan kedi ve konuşan köpek eğlencelidir, ama Konuşan Maymun Oyunları çok daha eğlenceli bir oyun hayvanı.

Konuşan Maymun Oyunları, basit bir oyundur. Yani çocuklar ve bebekler için harika bir oyundur. Maymunlar komik ve eğlencelidir. İşte bu yüzden bu oyun kız ve erkek çocukları için harika vakit geçirme oyunlarindandır. Küçük maymun, o büyük goril’a benzemez, fakat hiç kimse komik maymun ile yeni hayvan oyunlarını göstermekten kendini alıkoyamaz. Konuşan Maymun Oyunları ücretsiz Android uygulamasını indirin ve maymun oyunu oynamayı öğrenin!

KONUŞAN MAYMUN OYUNLARI – ÖZELLIKLERI:

– Maymun ile konuşun ve sözylediklerinizi komik bir sesle tekrar etsin.
– Muz yemeyi çok seven Chimpy ile mini oyunlar oynayın.
– Onu güldürmek için maymunun göbek dokunun.
– Maymunu zıplatmak için ekranı yukarı aşağı kaydırın .
– Küçük maymunun başka neler yapabileceğini görmek için dürtün, tokatlayın ya da gıdıklayın.

Konuşan Maymun Mini Oyunlar:

UÇAN MAYMUN

Maymunu başlatın ve ağaçların arasından geçerken mümkün oldupunca çok muz toplamaya çalışın. Maymununuzu kuş gibi uçurun ve tüm engelleri geçin.

SARMAŞIKTAN ATLAMA

Zaman ve muz toplarken maymununuzu sarmaşıklardan atlatın. Bu oyunda zaman önemli, bu yüzden topladığınız zamana dikkat etmeniz gerek.

MUZ TOPLAMA

Mümkün olduğunca çok iyi muz almak maymununuzu hareket ettirin. Çürük muz yemediğinden emin olun, çünkü bu oyun bitti demektir.

Hayvan oyunları, bebekler için uygun oyunlardır ve eğlenceli çocuk oyunlarıdır, çünkü oyun oynayıp eğlenirken onlara hayvanları öğretir. 3d oyunların ana hedeflerinden biri, size tüm gün boyunca güldürmek ve gülümsetmektir. Ormanda maymun göremeyebilirsiniz ama Konuşan Maymun Oyunları ile eğlenceli maymun oyunları oynayabilirsiniz.

Hayvan oyunları dünyasının yeni bir üyesi var: Chimpy. Çocuklar için ücretsiz oyunlarımızdan biri olan Konuşan Maymunu indirin ve günleriniz kahkaha ve neşeyle dolsun!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s