sanal evcil hayvan

Konuşan Ayı Hayvan Oyunu – Talking Teddy Bear

featured-image

Konuşan Bebek Ayı, sizi komik oyuncak ayı ile telefonunuzda bir maceraya çıkarıyor. Bu ücretsiz yeni oyunu indirin ve ayıyla beraber giysi giydirme oyunlarını oynayın!

Çocukken oynadığınız oyuncak ayınızı hâlâ bir yerlerde saklıyor musunuz? Yenisini almak için yaşlı değilsiniz asla. Fakat bu sefer ayıcık telefonunuzda veya tabletinizde olacak. Üstelik bu ayı konuşabiliyor, tıpkı konuşan kedi ve diğer oyunlardaki gibi. Yani onunla oynarken, kendi kendinize konuşuyor olmayacaksınız. Bu eğlenceli oyun, her yaştan kız ve erkek çocukları için harika. Ayı Winnie the Pooh’yu seviyorsanız, bu ayıya bayılacaksınız. Bu oyuna mutlaka bir göz atın! Bu harika çocuk oyununu indirin ve ayıcıkla birlikte giysi giydirme oyunlarının tadını çıkarın.

Konuşan bebek Ayı, hemen arkadaşlarınızla oynamak isteyeceğiniz sesli uygulamalardan biri. Çocuklar için uygun olduğu kadar yetişkinler için de eğlenceli bir oyun. Bu bebek ayı ile muhabbete ve oyuna başladığında, konuşan kedi, papağan veya dinozoru unutacaksın. Çocuklar konuşan hayvanlara ve giysi giydirme oyunlarına bayılır. O zaman, bu oyunu ücretsiz olarak indir ve kendi ayıcık öykünü yaz!

Konuşan Bebek Ayı Oyununun Özellikleri:

Ayıcık öpücüğü için öpücük simgesine tıkla
Sevimli ayıcığı çiçek koklarken görmek için çiçek simgesine tıkla
Giysi giydirme simgesini seç ve ayıyla birlikte giysi giydirme oyunlarını oyna
Neler yapabileceğini görmek için ayıyı dürt, okşa ve gıdıkla
Ayıcıkla konuş, söylediğin her şeyi komik bir sesle tekrarlasın

Oyuncak ayılar, çocukluğumuzun bir parçası. Konuşan Bebek Ayı, her yerde oyuncak hayvanlarla oynamanıza olanak veren 3D formatında bir oyundur. Hiç durmayın! Hemen telefonunuza ve tabletinize indirin. Çocuklar ve yetişkinler için uygun olan bu oyunu, dilediğiniz her yerde oynayın.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s