sanal evcil hayvan

Konuşan Köpek Max – En Güzel Sanal Evcil Hayvan Oyunları Ücretsiz – Talking Dog

featured-image

Konuşan Köpek, ücretsiz indirilen bir diğer eğlenceli giysi giydirme ve konuşma oyunudur. Başka konuşan arkadaşa ihtiyacınız yok mu? Bir daha düşünün, çünkü konuşan komik köpek Max, bakmak isteyeceğiniz bir köpek yavrusu olacak.

Köpekleri ve köpek yavrularını seviyor musunuz? Fakat tüm gece köpek havlamasını duymayı istemiyor musunuz? Konuşan köpek ve konuşan kedi gibi konuşan ev hayvanları sayesinde bu konuda endişelenmenize gerek yok! Köpeği konuşturmak için tek yapmanız gereken onunla köpek oyunları oynamak ya da giysi giydirme oyunları oynamak. Yavru köpeğin konuşmasını duymak için bir şey söyleyin ve söylediklerinizi komik bir sesle tekrarlasın.

Çocuklara konuşan köpek oyunları almak iyi bir fikir, fakat bu konuşan köpek oyunu yetişkinler için de harika. Hayvan oyunları, basit ve kolaydır; işte bu yüzden, bu eğlenceli oyun da bebek oyunları kategorisine giriyor. Konuşan kedi sevimli ama konuşan köpek çok daha eğlenceli ve tatlı! Bu konuşan hayvanlı 3D oyunu ile köpek yavrusuna giysi giydirerek komik veya zarif görünmesini sağlayabilirsiniz. Konuşan köpek oyununu indirin ve yeni konuşan arkadaşınızla oynamaya başlayın!

*** Konuşan Köpek Oyunu NASIL OYNANIR?***

Köpekle konuşun ve hemen köpeğin konuştuğunu göreceksiniz, çünkü söylediğiniz her şeyi komik bir sesle tekrar edecek.
Kızdığını görmek için Max’i dürtün ve tokatlayın.
Yavru köpeği okşayın, bundan hoşlandığını göreceksiniz.
Köpeğin karnını okşayın.
Yavru köpekle, köpek oyunları oynayın ve sizin en iyi köpek dostunuz olacak. Köpeğe giysi giydirme oyunu oynayın ve yavru köpek şık ve zarif gözüksün ya da gündelik giysiler giydirin.

Konuşan sanal ev hayvanları çok eğlencelidir ve çocuklar ve yetişkinler için en iyi oyunlardır. Bu 3D oyunların ana amacı, sizi gülümsetmek ve konuşan şapşal hayvanlara gülmenizi sağlamaktır. Konuşan Köpek Max de işte böyle eğlenceli bir oyun. Konuşma oyunlarını indirin ve konuşan köpeğinizle köpek oyunları oynayın!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s