sanal evcil hayvan

Konuşan Kedi Toby: Çocuklar ve Yetişkinler için Komik Hayvan Oyunları

1024x500

Konuşan Kedi sonunda geldi! Hayvan oyunlarındaki maceralarında sevimli kediye katılın ve onunla giysi giydirme oyunları oynayın. Ücretsiz oyunu, Android cihazınıza hemen indirin!
Kedilerle oynamak çok eğlencelidir ama sizi tırmalayabilirler de. Bu konuşan kediyle, endişelenmenize hiç gerek yok. Üstelik kedi oyunlarını dilediğiniz yerde, dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz, çünkü bu konuşan kediyi yanınızda taşıyabilirsiniz! Bu oyun basit olduğu kadar eğlencelidir; hem kız ve erkek çocuklarının hem de yetişkinlerin harika zaman geçireceği bir oyundur. Öyleyse, ne bekliyorsunuz? Oyunu indirin ve sevimli kediyle giysi giydirme oyunları oynayın.

Bu Konuşan Kedi, arkadaşlarınıza göstermek isteyeceğiniz bir ev hayvanı. Kedi, kötü gibi gözükebilir fakat siz ve arkadaşlarınız sevimli kediye bayılacaksınız. Kedi Garfield’ı sevdiyseniz, bu komik kediyle oynamaktan büyük zevk alacaksınız! Konuşan kediyle giysi giydirme oyunları oynamaya bir kez başlayınca, konuşan köpek veya dinozor gibi diğer konuşan hayvanları unutacaksınız. İnanın bize, bu kedi hemen en sevdiğiniz oyun arkadaşınız hâline gelecek.

Konuşan Kedi oyununun özellikleri:

1. Giysi giydirme butonu- giysi giydirme oyunları oynayın ve konuşan kedinize giysi giydirerek komik, şık veya zarif bir hâle getirin.
2. Kediyle konuşun ve söylediğiniz her şeyi komik bir sesle tekrar etsin.
3. Kediyle oynayın ve onu zıplatın, güldürün veya kızdırın.

Hayvanlarla oynamak her zaman eğlencelidir fakat onlarla konuşmak, hayvan oyunlarını daha da eğlenceli hâle getirir. Bu konuşan kedi sizi dinleyecek ve söylediklerinizi komik bir şekilde tekrar edecek. Şapşal kıyafeti komik sesle birleşince, bu komik kedi, keyfinizi sizi her zaman neşelendirecek. Hiç tereddüt etmeyin! Konuşan Kedi’yi telefonunuza veya tabletinize indirin ve eğlenmeye hazır olun!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s