boyama sayfaları

Çocuk Boyama Oyunları Oyna – Anasınıfı Boyama Sayfaları

Kids Coloring Pages

Boyama resimlerini sever misiniz? Çocuk Boyama Oyunları bir çocuk boyama kitabı ve boyama sayfaları uygulamasıdır. Bu çocuk boyama oyunu ile cep telefonunuz aracılığıyla her zaman ve her yerde eğlenebilirsiniz. Harika dinozor, ejderha, kedi,köpek resimleri sizi bekliyor! Bu çocuk boyama oyunu ile aileniz yaratıcılıklarını gösterecek!

Bu sevimli çocuk boyama kitabı içinde boyama resimleri, anasınıfı boyama, resim oyunları, ejderha resimleri, küçük periler, prensesler ve daha fazlası var!

ÇOCUK BOYAMA OYUNLARI ÖZELLİKLER:

– Boyamanın 4 yolu: kova, fırça, sprey ve boyama kalem
– Desenler ve çıkartmalar ile renk ekleyin
– Arka plan müziği açma / kapama
– 10+ renk paletleri
– 44 boyama sayfaları
– İLHAM KAYNAĞI: diğer sanatçı kullanıcılar neler boyamış görün
– Facebook, Twitter ve / veya Instagram üzerinde sanat paylaş
– Detaylı boyama için büyütme

AILELER ÇOCUK BOYAMA OYUNLARI GIBI OYUNLARI NEDEN SEVIYOR?

Bütün çocuklar oyun oynamayı sever ve bütün aileler de çocuklarının oyun oynamasından bıkmıştır. Ama çocuk boyama oyunu dijital bir çocuk boyama kitabı olup harika boyama sayfaları ile sunulur. Bu tür oyunlar ebeveynler ratafından 10 üzerinden 9 puan almaktadır. Neden? Pastel boya ve kâğıt her zaman elde olmayabilir ve çocuklar arabada veya bekleme odasında oynayamayabilir. Ayrıca bu çocuk boyama kitabı ile çocuklarınız sakinleşecek ve ekrandaki çizime odaklanacak.

Resim oyunları ve boyama resimleri, tüm dünyadan anne babaların desteklediği bir etkinlik. Bu resim oyunları ve anasınıfı boyama resimleri sayesinde çocuklar, yeni hayvanlar ve farklı kültürel bilgileri öğrenir. Ayrıca yeşil bir kedi böylece çok sevimli gözükür ve çocuklarınız farklı boyama resimleri ile hayal güçlerini geliştirir. Çocuk Boyama Oyunları içinde kelebekler, komik hayvanlar, anasınıfı boyama resimleri ve çok daha fazlası ile eğlenin.

BOYAMA KITABI AVANTAJLARI

Bir eğitimsel araç olarak boyama kitabı zihin becerilerini, iyi zihin hareketini, el-göz koordinasyonunu, el yazısını ve renk algılama ve tanıma becerilerini geliştirmek için mükemmel bir yöntemdir. Psikologlar, çocuklar için boyama kitabı terapi etkisi yarattığını ifade ederler çünkü renklendirme odaklanma ve zihni yatıştırma konusunda merkezi bir etkinliktir. Boyama kitabı basit resimler içerse de çocuklar için zorlayıcı olabilir. Bir resmi başarıyla renklendirme çocuklar için iyi bir özgüven ve öz saygı yaratır.

Birçok çocuk renk ve boyama kitabı sadece bir eğlence etkinliğinden daha fazlası olarak görürler. Boyama kitapları her okulda günlük bir etkinlik olarak kullanılmalıdır, çünkü erken çocukluk günlerinden itibaren kişilik geliştirme konusunda etkisi olduğu ifade edilir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s