Sıradan oyunlar

Beat the Dictator – Komik Oyunlar: En Güzel Oyunlar

1024x500-1a

BOSS OLMAK VE BEAT THE DICTATORS! Oynarken zevk ve stres yardım almak. Hatta bu eğlenceli oyunu nasıl olabilir rahatlatıcı hayal bile edemiyorum. Bu eğlenceli, en güzel oyunu hoşlanmak! İNDİR ÜCRETSİZ BEAT THE DICTATORS!

EN GÜZEL YENI KOMIK OYUNU:

Zaman kodamanlar etrafında bosajlı olmak için gelmiştir. Ücretsiz olarak patron ve onlar merhamet için yalvarıyor başlayana kadar büyük diktatörlerin üzerinde almak için olsun. İlk izlenim, bu zaman atık sadece başka bir ücretsiz oyun rahatlatıcı olduğunu olacak, ama bir diktatör ya da iki yendi sonra, bu stres ve negatif enerji azaltmak için serin, rahatlatıcı, stres kabartma oyun olduğunu fark edeceksiniz.

BIR BOSS GİBİ BEAT THE DICTATORS! Elmas ve para kazanmak ve oyun deneyiminizi geliştirmek için onları harcamak nasıl keşfetmek için çeşitli yollar keşfetmek için Dictators’da yendi öğretici üzerinden gidin.

BEAT THE DICTATORS ÖZELLİKLER:

– 11 ünlü diktatörler
– 5 ilginç dünyalar
– Aspen, Riviera, Çin Seddi, Paris ve Celebwood
– Seviyeleri sonsuz sayıda
– Zorlu görevler çeşitleri tamamlamak için
– Yükseltmeleri bol deneyiminizi geliştirmek için

Oyun rahatlatıcı, bu stres rahatlama çalarken, gerçek bir yanlısı olmak için gidiyoruz! Sen diktatörleri, geçmişte öfkeli ordularının patronları yenerek elmas ve para kazanmaya olacak. devamını diktatörleri yendi, daha fazla para ve elmas kazanacağım! Diğer diktatörleri, yeni dünyalar kilidini veya bu serin stres kabartma oyunu oynamak için yeni bir serin silah satın almak için servet kullanın.

Bu komik stres kabartma oyunu ile bazı buhar kapalı darbe. , Ücretsiz zamanda eğlenin bir patron gibi diktatörleri yendi, POWER hissedin ve peşin olarak yeni şaşırtıcı özellikler keşfedeceksiniz. Eğer oynamak gibi bu ücretsiz rahatlatıcı oyun ilginç şeyler bol gizler. Tadını çıkarın!

ÖNEMLİ DUYURU:

Yaş Gereksinimi: PEGI değerlendirmesi göre ESRB rating ve 16 yaşın altındaki göre 17 yaşın altındaki kişiler için tavsiye edilmez Beat the Dictators tavsiye olun.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s