boyama sayfaları

Kızlar için Boyama Sayfaları

Girls Coloring Pages

Kız çocuklarınız boş vaktinde Kızlar İçin Boyama Oyunları adlı boyama kitabı ile eğlensin. Tüm dünyada küçük prensesler için en iyi boyama sayfaları koleksiyonu!

Boyama sayfaları ve boyama resimleri her yaştan çocuklar için daima hoş bir sürprizdir. Küçük prenseslerinizin de her zaman boş zamanı var ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz değil mi? O zaman kızlar için boyama oyunları neden denemiyorsunuz? Kızlar için boyama oyunları en güzel boyama resimleri koleksiyonudur! Çiçek çizimleri, balık boyama, kelebek çizimleri, prenses boyama gibi boyama sayfaları ile kızlar en sevdikleri rengi seçip sıkıntı ve monotonluktan kaçınabilirler. Bu boyama kitabı onların ve sizin çok hoşunuza gidecek. Çünkü onlara hobi bulmakla zaman harcamayacaksınız. Kızlar İçin Boyama Oyunları ile dünyalarını renk ve gençlikle boyasınlar! Boyama resimleri daha eğlenceli olmamıştı!

ÖZELLİKLER:

– Boyamanın 4 yolu: kova, fırça, sprey ve boyama kalem
– Desenler ve çıkartmalar ile renk ekleyin
– Arka plan müziği açma / kapama
– 10+ renk paletleri
– 32 boyama sayfaları
– İLHAM KAYNAĞI: diğer sanatçı kullanıcılar neler boyamış görün
– Facebook, Twitter ve / veya Instagram üzerinde sanat paylaş
– Detaylı boyama için büyütme

Eğer kedi çizimleri, peri boyama, çiçek çizimleri, kelebek çizimleri, balık boyama gibi uygulamaları seviyorsanız bunu sakın kaçırmayın. Kızlar İçin Boyama Oyunları en güzel çizimlere sahip ve en iyi boyama kitabı olarak boyama resimleri ile eğlence sunuyor. Çocukların bu aktivitelere bayıldığını biliyoruz ve bu boyama kitabı ile çocuklarınız gerçekten minnettar olacak. Evde veya gezide tek ihtiyacınız olan şey, tam şarjlı bir telefon. Yetişkinler de boyama oyunları gibi oyunlara bayılır. Tek bir boyama sayfası boyayın. O zaman kızların bu boyama sayfaları neden sevdiğini anlayacaksınız. Kızlar İçin Boyama Oyunları sizi bekliyor: bu uygulamayı indirin ve kızlarınızla boyama çılgınlığı için hazır olun !

BOYAMA KITABI AVANTAJLARI

Bir eğitimsel araç olarak boyama kitabı zihin becerilerini, iyi zihin hareketini, el-göz koordinasyonunu, el yazısını ve renk algılama ve tanıma becerilerini geliştirmek için mükemmel bir yöntemdir. Psikologlar, çocuklar için boyama kitabı terapi etkisi yarattığını ifade ederler çünkü renklendirme odaklanma ve zihni yatıştırma konusunda merkezi bir etkinliktir. Boyama kitabı basit resimler içerse de çocuklar için zorlayıcı olabilir. Bir resmi başarıyla renklendirme çocuklar için iyi bir özgüven ve öz saygı yaratır.

Birçok çocuk renk ve boyama kitabı sadece bir eğlence etkinliğinden daha fazlası olarak görürler. Boyama kitapları her okulda günlük bir etkinlik olarak kullanılmalıdır, çünkü erken çocukluk günlerinden itibaren kişilik geliştirme konusunda etkisi olduğu ifade edilir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s