Sıradan oyunlar

Kelime Oyunu – Iki Oyun için Eğitsel Oyunlar

turski

Bayanlar ve baylar, size yepyeni bir oyun sunuyoruz – Dernekler – Kelime Oyunu, maksimum beyin egzersizleri için keskinlik ve aktif sunacak!
Uzmanlar beyin oyunları kitap okuma ya da bir bisiklet sürme gibi beyin hücreleri üretimine aynı olumlu etkilere sahip olduğunu söylüyorlar. Beyin öğrenim veya eğitimi, örneğin doğal Video oyunları aracılığıyla, yeni bağlantıların binlercesini oluşturmanızı sağlar. Bunun bir sonucu olarak, oyuncular sürekli olarak beyin performansını artırır.

BEYİN İÇİN EGZERSİZ VE EĞLENCE

Hiç nasıl beyin jimnastiği yapacağınızı merak ettiniz ve aynı zamanda eğlenebileceğini de gördünüz mü? Zorlu beyin oyunları sizi olanak verir – cevap Dernekler – Kelime Oyunu ‘dur! Meydan okumaya hazır mısınız? Hadi! Öğrenin ve aynı zamanda oynayın! Beyin oyunları, kelime oyunları ve beyin jimnastiği sizin beyin gücü artırmanıza ve kelime becerilerini geliştirmize mükemmel katkı sağlar. Şimdi ücretsiz kelime oyunları indirin ve büyük bir zaman vakit ayıracağınızı garanti ediyoruz!

Bu son derece bağımlılık yapan Dernekler – Kelime Oyunu ile sonsuz eğlenceli bir yolculuğa çıkın! Bu ilginç kelime oyunu, 4 kelime verilir ve göreviniz son ipucunu da kullanarak nihai gizli kelimeyi beyin egzersizi anlamayı sağlamaktır. Kurallar basittir. Kelime Tahmin ve KELİME USTASI haline!

ÖZELLİKLER

★ SONSUZ kelime oyunu macerasına katılın ve sizin için oluşturulan 200’den fazla eğlence ile gizemleri çözün.
★ TAHMİN ET kelimisini kullanın ve saati yenin!
★ 2 OYUNCU modunda arkadaşınıza meydan okuyuon heyecanı hissedin.
★ FİT KALMAK, vücudunuza özen göstermek için neden aklınızı kullanmıyorsunuz?
★ EN IYI zeka oyununun biriyle bilişsel yeteneklerinizi arttırın!
★ MINIMALIST bir tasarım ve güzel bir müziğin KEYFİNİ sürün.

YETİŞKİN KELİME DERNEĞİ OYUN

Becerinizi test etmeye hazır mısınız? Dernekler – Kelime Oyunu daha önce hiç olmadığı gibi meydan okuyacak! Ücretsiz kelime oyunları dünyasına girin! Şimdi eğlenceye katılın ve beyninizi bu keyifli ve sonsuz beyin oyunları egzersiz yaptırın. Bu gerçek düşünce oyununda, arkadaşlarınızla rekabet edebilecek. Kelime oyunu öğrenmek ve oynamak çok kolay! İki oyuncu için oyun son derece eğlenceli ve bağımlılık yaratır, ve bu kelime ilişkilendirme oyunu oynayanı durdurmak mümkün olmaz! Yazım ve kelime bilginizi geliştirin ve en iyi eğitici oyunlar biriyle aynı zamanda eğlenmek.

BITMEYEN EĞLENECE – ZIHNIZI GELIŞTIRIN

Dernekler – Kelime Oyunu öğrenmesi kolay, ama kendisi zordur. Oyunu durdurmak mümkün olmayacaktır. Bu dernek oyun ile zihninizi saatlerce meşgul tutun ve işinize zihninizi verin. Bu muhteşem beyin egzersizleri ve beyin performansını artırmak için mükemmel bir yoldur. Beyin jimnastiği aracılığıyla akıl oyunları, ve NİHAİ KELİME DAHİSİ olun. Kelimeler ile oynayın! Bu bir meydan okuma ve yaratıcı düşünme için biraz daha isteyenler için mükemmel kelime oyunu ‘dur.

Zor olanlardan kolay sonsuz zeka oyunları sizleri bekliyor! Bu bağımlılık yaratan dernek oyunu gerçek bir kelime uzmanını bile zorlar. Bunu sen de seveceksin. Bu benzersiz düşünme ve akıllı kelime oyunu ile beyin için eğlenceli mükemmel oyunu bulun! Dernekler – Kelime Oyunu indirin ve yolculuk başlasın! Şimdi yetişkin oyunu en iyisini ve beyin egzersizi indirin! İyi eğlenceler!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s