matematik oyunları

Eğitsel Matematik Oyunları çocuklar ve Yunanca Mitolojisi – Zeus vs. Monsters

1024x500

En iyi bedava Çocuklar için oyunlarından biri: Matematik guzel cocuk oyunlari Yunan tanrıları hakkında bilgi almanızı ve matematik pratik olmanızı sağlar, şöyle şimdi cocuk oyun indire bilirsiniz!
Çok fazla oyun oynadığınız için ana baba her zaman nasıl telaşandığını biliyorsunuz? Matematik guzel cocuk oyunlari ücretsiz indir oyunlarından en sonu, bu akıllı çocuklar için matematik oyunu olduğundan, ailen bile, oynamaya teşvik edecek! Bu sadece profesyonel beyin eğitmeni çocuklar için eğlenceli matematik oyunlardan birisi değildir, daha hızlı düşünmenizi ve basınç işlemenii sağlar, aynı zamanda zihinsel aritmetik geliştirir ve çok eğlence olmasını sağlar.
Sizin yunan tanrılarından biri olmak için eşsiz bir fırsatınız var! Bu gibi zeka oyunlari oynadıkça böyle de olacak. Olympus dağı, Hades ve çirkin Medusa veya korkusuz Titan gibi şeytan yaratıklardan savunun. Canavar ordusu öldürmek için çarpım tablosu, çıkarma, toplama, bölme kullanın.

Bir görevi dayanırsanız yüce tanrı olarak devam edersiniz – Hades sizinle tahtlar oyunu oynamak istiyor. Taht size ait olduğunu ona göster! Şiddetli gök gürültüsü içine üstün toplama, çıkarma, çarpma ve bölme becerilerinizi açın ve onu hala patron olduğunuzu bildirin! Hades sizi fethetmek için Devler, Tifon ve Minotor’ un liderliğindeki askerlerini göndermiş olacak. O güçlü olmasın diye odağınız kaybetmek yok. O canavar saldırıları ile devam edecek ve onun paralı Kerberos, Kimera ve Satir başınızın üzerinde tehdit oluştumuş olacak!

OKUR NOTU: Bu, birden fazla hedefli çocuklar için kul eğitsel oyunlardan biridir:
– Matematik uygulaman insuresini artırmak algı becerilerini geliştirin ve daha uzun süre için odaklanmış kalmak için yeteneklerini güçlendirmek.
– Matematik hakkıjnda çocuk algısını değiştirmek için – matamatik sıkıcı ve zor değildir. Matematik eğlencelidir!
– Bu Yunan mitolojisindeki karakterler tanıttı ve onlar hakkında temel bilgileri içerdiği için bu yana, 1. sinif, 2. sinif, 6. sinif ve 7. ve 8. sınıf için oyunlar ile birlikte konabilir, ancak Yunan tanrıları ve mitolojik yaratıklar hakkında bilgilerini yenilemek istiyen herkes içindir.

ÖZELLİKLERİ
– Oyunu oynamak hızlı tempolu ve çok dinamiktir. Eğer hayatta kalmak istiyorsanız hızlı olmalısınızdır. Bunu içinde bir kez olursanız son derece alışkanlık yapan oyun, siz dışarı çıkamazsınız. Kontroller basit, kullanımı kolay ve son derece duyarlı.
– Sayılari ile Canavar matematik flaş kartlar ekranın altından dışarı çıkar ve düşünmek için doğru cevaba tıklamak için çok az zaman bırakır.
– Canlı grafik tasarım ve çarpıcı görseller sayesinde, bu eğlenceli matematik oyunu oynarken zevk daha büyük olur.
– Google Play’de çocuklar için eğitici oyunlar gibi, bu erkek ve kızlar için iki farklı kahramanlar: Zeus ya da Athena, Yunan tanrılar ve yunan tanrıçalarından en büyük matematik testleri eğitim olabilir.
– Oyun 15 farklı dilde sınırlandırılmış. Oyunun zorluğu kolay, normal ve zor ayarlanabilir.
– Her beşinci düzeyde geçmesi için öldürmek gerekir efsanevi yaratıkları vardır. Canavar ikonuna tıklayarak, bu matematik oyununda yaratık hakkında temel bilgileri almanızı sağlayan bir metni görebilirsiniz.
Oynamaya başlamadan önce, çarpım tablosu üzerinde bir kaç kez göz atın ve zihinsel olarak hazırlayın çünkü bu hızlı düşünmenizi gereken beyin oyunlarıdan biridir. Uygulamaları telefon ve tablet için Matematik guzel cocuk oyunlari indirin ve bizim ücretsiz online oyunlarımız daha uygulamayı markette arayın..

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s