Sıradan oyunlar

Giydirme Oyunları Hip Hop – En Güzel Oyunlar

1024x500

Eğer giydirme oyunları oynamak gibi misiniz? Nasıl hip hop dans hakkında? Bu soruların cevabı ‘evet’ ise, o zaman Hip Hop Moda Giydirme Oyunları sizin için doğru bir oyun! Indir ve kız ve erkek oyunlar oynamak.

Bu oyun ile, hip hop kültürü hakkında öğrenmek mümkün ve eğlenmeniz giysi oyunları sahip olacaktır. Oyun seçebilirsiniz dört farklı karakter vardır. Hip hop giyim sizin hip hop tarzı seçin ve ilgili bulabilirsiniz. O çocuk oyunları (kız ve erkek oyunları) aittir neden olan basit bir oyundur. Yüzünüzde bunu oynamak her zaman bir gülümseme koyacağız, çünkü o da komik oyunlar aittir!

Nasıl Oynanır Hip Hop Moda Giydirme Oyunları:

– Eğer giyinmek tercih karakteri tıklayın. Zizzy, Zi-Di, Mincki ve Drade arasında seçin
– Hip hop giyim değiştirmek için ekranda gelen düğmelerini tıklayın. Hip hop ayakkabı, hip hop gömlek, kot pantolon ve çok daha fazlası arasından seçim
– Arka planı değiştirmek için ekranda tıklayın
– Shuffle düğmesi basın hip hop kıyafetleri rastgele kombinasyonları görmek için
– Eğer hip hop giyim ile mutlu olduğunuzda, size karakterin resmini çekmek ve arkadaşlarınız ve ailenizle Facebook paylaşabilirsiniz

Senin hip hop tarzı nedir? Eğer hala emin değilseniz, oyunu indirmek ve tüm gün boyu giysi oyunları oynamak. Kız ve erkek oyunları çok eğlenceli, ama yaklaşık hip hop öğrenmek ve aynı zamanda oynayacak çünkü Hip Hop Moda Giydirme Oyunları daha iyidir. Oyun çocuk oyunları aittir, ama hatta yetişkinler oynayabilirsiniz.

Sadece bu hip hop yıldızlar gibi bazı bakmak böylece hazır hip hop giyim ve karakter yapmak olsun hayal teşvik için hiç bitmeyecek çocuklar için giydirme oyunları. Bu oyun komik oyunlar ve kesinlikle zevk böylece iyi oyunları bir kombinasyonudur. İndir Hip Hop Moda Giydirme Oyunları, biri en güzel giysi oyunları, ve ayaklarınızı bu hip hop yendi hissediyorum!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s