matematik oyunları

Matematik Oyunları: Çocuklar Için Eğitici Oyunlar – Math vs Undead

featured-image

Eğlenceli Matematik Oyunları en güzel matematik oyunlarından birisi,böyle oyunlar ucretsiz indirmenizi bekler. Bu bir eğlenceli matematik oyuna zombi oyunları ve cocuklar icin egitici oyunlar birleştirir.
Çocuklar özellikle çocuklar için matematik oyunu seviyorlar ve veliler de beyin bedava oyunları ve çocuklar için eğitici oyunlar seviyorlar,yetişkinler ve çocukları beraber tatmin etmek için Eğlenceli Matematik Oyunları- Zombi vs Matematik oyunu yaptık. Ücretsiz cocuk oyunlari, zombi vs matematik oyun ve çocuklar için beyin oyunları olduğu için bu online mantık oyunu beyniniz sevecek .Zamanınız kaybedene kadar akıl oyunları oynamaya başlayın.

Eğlenceli Matematik Oyunları özellikleri:

 Güzel grafikler ve arayüz
 Bir kendini savunan matematik dehası ,onun tek silah bu kolay matematik oyunlarında zombiye karşı matematik bilgisidir
 Matematik oyunu saldırı – sivri kalem, keskin üçgen, cetveller ve bölücüler ile kötü zombiyi çeker her doğru cevap ile
 Matematik egzersiz işlemleri – toplama, çıkarma, çarpma ve bölme
 Matematik oyunu – 30 seviyeleri içinde beyninizi aşın – her seviyede farklı oyun :çarpma oyunu, bölme oyunu, çıkarma oyunu ya da basit ek oyun vardır; yeteneğinizi hızlandırın daha hızlı olmak için
 Numaralarıyla ilgisi olan mantık oyunları, zihinsel egzersiz geliştirmek IQ değil, aynı zamanda refleksleri test ederve geliştirir bilişsel işlevler ve görsel bellek ve size gerçek bir matematik dehasına dönüştürebilir .

Şimdi okumak çok kolay!

Öncelikle bu gençler ve çocuklar yaş 5,6 ve üzeri için matematik oyunu. Çocuklara okulun üzerinde yardımcı olabilir, aynı zamanda küçük çocuklara bir matematik dersi olarak uygundur. Bu mantık oyunu ve beyin eğlenceli oyunlar komik ve ilginç bir şekilde ilköğretim matematik ile başa çıkmak için çocukları öğretir. Biz matematik çocuklar hem de ebeveynler sorunların bir çok neden olabildiği biliyouz, ama bu cocuk oyunlari ucretsiz çok faydalı olabilir. Bu matematik çocuklarından gerçek kralları yaptırmak için farklı matematik egzersizleri sunan çocuklar için matematik oyunu.

Bir diğer yandan, bilim adamları beyin kaslar gibi eğitime ihtiyacı var, bu nedenle yetişkinler eğlenceli beyin oyunlarına bir bakın. Herkes öğrenirken eğlencek kiz cocuk oyunlari ve erkek oyunları ,eğlenceli matematik oyundan keyfini çıkarabilirsiniz.

Eğlenceli matematik soruları göründüğü gibi zor değil, çocuklar, matematik problemlerinden kaçmak yok! Gençler ve yetişkinler için en iyi oyun için ve güzel oyun yardımı ile zombi işgali durduracağız.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s