Sıradan oyunlar

Tur Tenis Oyunları – Mini 4, 3, & 2 Kişilik Oyunlar

1024x500

Hiç 4 oyuncu birbirlerine karşı yarışıyor bir tenis oyunu oynadı mı? Elbette değil. “Circular Tenis 2 Kişilik Oyunlar” Çocuklar ve yetişkinler için olanlar düzenli ücretsiz tenis oyunlarından biri değil.

Neden yalnız eğlenceli oyunlar oynamak? Biz 2, 3 ve 4 kişilik bir oyun yaptı nedeni budur. Bu tür “Circular Tenisi 2 Oyuncu Oyunları” olarak nasıl çok oyunculu oyunları serin ve eğlenceli olabilir şaşıracaksınız! Şimdi İNDİR ve arkadaşlarınız ve ailenizle çocuklar ve yetişkinler için bu ücretsiz tenis oyunu oynamak!
NASIL OYNANIR

Ördek veya bu mini tenis oyununda kalmak için topa vurmak – Oyun oynamak kolaydır.Top hızlı hareket başladığında bu çok oyunculu oyun modu ile bu eğlenceli mini oyunlar biridir, neden bulacaksınız.
ÖZELLİKLERİ

► Multiplayer modu – 2, 3 ya da 4 oyuncu oyun oynamak
► Son adam ayakta modu
Hızlı oyun ►
► 8 erkek ve 4 kadın profesyonel tenis oyuncuları seçin
Sen biliyorsun arkadaşlarınızla kaç gerçekten eğlenceli multiplayer oyunlar oynamak için? 2, 3 ya da 4 oyuncu oyun modunu seçin ve hemen arkadaşlarınızla çocuklar için Dairesel Tenis oyunu oynamak! Tablet veya cep telefonu çalarken tenis oyunu becerilerini ve iyi ücretsiz mini oyunlar tadını çıkarın!
MULTIPLAYER OYUNLAR DAHA EĞLENCELİ ARE

2 oyuncu için oyun eğlenceli, ama orada daha fazla oyuncu, oyunlar, daha eğlenceli çocuklar ve yetişkinler için bu tenis oyunu biraz daha fazla rekabet eklemek istiyorsanız eğer öyleyse 3 ve 4 oyunculu oyunlar da mevcuttur. Hemen arkadaşlarınızla Dairesel Tenis Kortu alın!
TERCİH İÇİN DÜNYA STANDARTLARINDA TENİS OYUNCULAR

Sen 12 dünyanın en iyi ve en popüler profesyonel tenis oyuncuları sunulmaktadır. Serin ve eğlenceli mini oyunlar – isterseniz çocuklar ve yetişkinler için bu aile dostu oyun sizi saatlerce eğlendirecek. Arkadaşlar arasında Rank # 1, son oyuncu ayakta olması ve bu Genelge Tenis maçı kazanmak.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s