boyama sayfaları

Köpek Boyama Oyunları

Dog Coloring Pages

Çocuğunuzun içindeki sanatçıyı uyandırın. Köpek Boyama Oyunları oyununu indirin ve köpekleri çok seven çocuğunuzu siyah ve beyaz köpek resimleri ile şaşırtın. Bu sevimli yavru kopek resimlerini boyarken çocuğunuz çok eğlenecek.

Genelde iki tür çocuk vardır: kedi sevenler ve köpek sevenler. Sizin çocuğunuz ikinci gruptakilerdense, onları sevindirmenin harika bir yolunu buldunuz demektir! Köpek Boyama Oyunları oyunu, boyanmayı bekleyen köpek resimleri ile dolu eğlenceli bir uygulamadır! Sevimli köpekler, boyama yapmak isteyen küçüklerin hayal gücü ve yaratıcılığını zorlamaya hazır. Daha ne bekliyorsunuz? Bu çocuklar için boyama kitabını indirin ve güzel köpek çizimleri ve canlı renklerle çocuğunuzun yatıştırın!

ÖZELLİKLER:

– Boyamanın 4 yolu: kova, fırça, sprey ve boyama kalem
– Desenler ve çıkartmalar ile renk ekleyin
– Arka plan müziği açma / kapama
– 10+ renk paletleri
– 20 boyama sayfaları
– İLHAM KAYNAĞI: diğer sanatçı kullanıcılar neler boyamış görün
– Facebook, Twitter ve / veya Instagram üzerinde sanat paylaş
– Detaylı boyama için büyütme

Köpekler en tatlı evcil hayvanlardır ve çocuklar bu yüzden onları seviyorum bu yüzden. Bu Köpek Boyama Oyunları kitaplarındaki köpekler o kadar neşeli ve mutlu ki çizgilerin dışında boyama bile onları kızdırmayacaktır. Favorilerinizi seçin: Kanişler, Boksörler, Alman Çobanı ve daha birçok sevimli yavru çocuklar için boyama sayfaları aracılığıyla sanata dönüşmek için sırada bekliyor. Çocuğunuz için köpek çizimlerinde doğru nüansları bulmaktan çok eğlenecek. Ve siz de sessizliğin keyfine varacaksınız ve evimizde küçük bir Picasso var diye övüneceksiniz. hatta daha fazla sessizlik dinleme ve evde var biraz Picasso hakkında övünmek için bir fırsat sahip keyfine varacaksınız. Köpek Boyama Oyunları oyununu indirin ve çocuğunuzla birlikte güzel çizgiler ve canlı renkler dünyasına girin!

SAYFA RENKLENDIRMENIN AVANTAJLARI

Bir eğitimsel araç olarak sayfa renklendirme zihin becerilerini, iyi zihin hareketini, el-göz koordinasyonunu, el yazısını ve renk algılama ve tanıma becerilerini geliştirmek için mükemmel bir yöntemdir. Psikologlar, çocuklar için sayfa renklendirmenin terapi etkisi yarattığını ifade ederler çünkü renklendirme odaklanma ve zihni yatıştırma konusunda merkezi bir etkinliktir. Sayfa renklendirme basit resimler içerse de çocuklar için zorlayıcı olabilir. Bir resmi başarıyla renklendirme çocuklar için iyi bir özgüven ve öz saygı yaratır.

Birçok çocuk renk ve sayfa renklendirmeyi sadece bir eğlence etkinliğinden daha fazlası olarak görürler. Sayfa renklendirme kitapları her okulda günlük bir etkinlik olarak kullanılmalıdır, çünkü erken çocukluk günlerinden itibaren kişilik geliştirme konusunda etkisi olduğu ifade edilir.

YASAL BİLGİLER

Uygulamadaki tüm çizimler ve resimler üzerindeki telif hakkı Peaksel’e aittir. Herhangi bir sorunuz ve/veya öneriniz bize ulaşabilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s