boyama sayfaları

Kedi Boyama Oyunları

Cat Coloring Pages

Eğlenmesi için küçük kedi seveceği bir şeyler ver: Kedi Boyama Oyunları indirin ve çocuğunuzun boyama oyunları sevimli küçük yap-boz yoluyla oluşturmasını izleyin. Çocuğunuz size minnettar olacak.

Bir çocuğu eğlenceli yollarla eğiten bir anne-baba için daha değerli bir şey yoktur. Boyama sayfaları her zaman çocuklara kendi yaratıcılıklarını ortaya çıkarmalarına imkan verir ve onları uzun süre eğlendirmek için harika bir yoldur. Tüm sayfa boyama hatları takip etmek ve basit kedi çizimleri hayat getirmek çocuklar için gerçek bir başarıdır. Çocuğunuz küçük bir Van Gogh veya Monet haline gelsin. Kedi Boyama Oyunları indirin ve çocuğunuzun hayal gücünü destekleyin.

ÖZELLİKLER:

– Boyamanın 4 yolu: kova, fırça, sprey ve boyama kalem
– Desenler ve çıkartmalar ile renk ekleyin
– Arka plan müziği açma / kapama
– 10+ renk paletleri
– 26 boyama sayfaları
– İLHAM KAYNAĞI: diğer sanatçı kullanıcılar neler boyamış görün
– Facebook, Twitter ve / veya Instagram üzerinde sanat paylaş
– Detaylı boyama için büyütme

Bir sürü çocuk için kedi favori hayvandır. Çocuğunuzun boyarken keyif alacağı birçok farklı kedi çizimleri bir araya getirdik. Boyama oyunları kitaplarıyla oynarken ve bu küçük tüylü kedi için doğru nüans bulurken gerçekten zevk alacaklar. Çocuklar yeni favorileri boyama kitabı ile oynarken öyle meşgul olacaklar ki, siz de kendinize zaman ayırabileceksiniz. Hatta Boyama kitabı onlar üzerinde sakinleştirici bir etkisi var ve çocuklarınız uzun bir süre sessizce eğlenecekler! Boyama oyunları pek çok avantajı var! Kedi Boyama Oyunları indirin ve hemen yükleyin ve renkli sessizliğin tadını çıkarın!

SAYFA RENKLENDIRMENIN AVANTAJLARI

Bir eğitimsel araç olarak boyama sayfaları zihin becerilerini, iyi zihin hareketini, el-göz koordinasyonunu, el yazısını ve renk algılama ve tanıma becerilerini geliştirmek için mükemmel bir yöntemdir. Psikologlar, çocuklar için sayfa renklendirmenin terapi etkisi yarattığını ifade ederler çünkü renklendirme odaklanma ve zihni yatıştırma konusunda merkezi bir etkinliktir. Boyama sayfaları basit resimler içerse de çocuklar için zorlayıcı olabilir. Bir resmi başarıyla renklendirme çocuklar için iyi bir özgüven ve öz saygı yaratır.

Birçok çocuk renk ve sayfa renklendirmeyi sadece bir eğlence etkinliğinden daha fazlası olarak görürler. Boyama kitabı kitapları her okulda günlük bir etkinlik olarak kullanılmalıdır, çünkü erken çocukluk günlerinden itibaren kişilik geliştirme konusunda etkisi olduğu ifade edilir.

YASAL BİLGİLER

Uygulamadaki tüm çizimler ve resimler üzerindeki telif hakkı Peaksel’e aittir. Herhangi bir sorunuz ve/veya öneriniz bize ulaşabilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s