Sıradan oyunlar

Undead vs Plants Oyunları – Eğlenceli ve bağımlılık Atış Stupid Bitkiler Oyunları

1024x500

Zombie vs Plants Atış Oyunları , ücretsiz indirebileceğiniz yeni ve çok havalı bir sekme atışı oyunudur. Ölmemişlerin hepsi aptal zombilerden ibaret değil. Bu muhteşem zombi, sekme atışlarıyla gıcık bitkilerin sonunu getiriyor!

Yetişkinler ve çocuklar için uygun zombi oyununun kuralları çok basit- nişan al, ateş et ve mermilerin senin istediğin yönde gitmesini bekle! Mermiler her yere sekebilir. Mümkün olduğunca az mermi kullanmaya çalış ki bu eğlenceli ateş etme oyununu kanlı canavar bitkilerle bitirebilesin. Bu gerçek bir bitki savaşı. Eğer aptallık edersen, canavar bitkiler senin işini bitirir!

Bu mermi cehennemi oyunu, oynaması kolay ama ustalaşması zor bir oyundur. Zombi çiftliğinde bitkilerle dolu bu bağımlılık yaratan oyun, hepsi birbirinden özel 150 seviyeden oluşmaktadır. Canavar bitkiler bulmacasını çözmeyi ve tüm seviyeleri en çok yıldızla geçmeyi deneyin! Ama dikkat edin, sınırlı cephaneniz var. Bu fizik simülasyonu oyununda başarılı olmak için çok akıllı ve uyanık davranmanız. Gerek. Bize inanın, bu oldukça karmaşık bir bulmaca oyunu. Üstelik, her seviyede beyin jimnastiği yapmış olacaksınız! Bu atış oyunu sizi şapşal zombiler ve bitkilerin dünyasına çekecek; buradaki amacınız ise kanlı canavar bitkileri vurmak olacak!

Sekme atışı oyunu, bu bez bebek bitkileri yok edebilecek tek şey- doğru açıya nişan al ve mermilerini akıllıca kullan. Zombie vs Plants Atış Oyunları , zorlu bir oyun- farklı yardım ve güncellemeleri kullanmak, maceranızda size yardımcı olacak! Bu eğlenceli atış oyunu şunları sunuyor:
Zombin bir seviyede talkı kaldığında Tokat Saldırısı

Tüm mermilerini kullanıp ateş etmene rağmen kanlı canavar bitkiler hayattaysa, Cephane Takviyesi

Daha fazla seken Sıçrayan Mermiler

Bir Kez Daha , Lütfen de ve ek mermi edin!

Ateş et ve bitkiler ile zombiler dünyasında dolaş- bulanık mağaralardan güneşli sahiller ve balta değmemiş ormanlara kadar.
Fizik oyunlarını seviyorsan ve ateş ederek eğlenmek istiyorsan, bağımlılık yaratacak bu sekme atışı oyunu tam sana göre.
HD özellikli bu eğlenceli zombi oyunu, yun tutkunları için yoğun bir deneyim sunuyor ama acemilerin de kolaylıkla öğrenebileceği özellikle. Aptallık etmeyin- harika bir deneyim için Zombie vs Plants Atış Oyunları oyununu hemen oynayın!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s