Sıradan oyunlar

Canavar Nişancı Oyunları Avı Bedava – Monster Killer

1024x500

 

Canavarlar geliyor ! Öldür ya da öl ! Profesyonel bir canavar atıcı olun ve Canavar Nişancı Oyunlar ücretsiz indirin !

Canavar kıyamet geldi ve siz kurtulanlardan birisiniz . Dünya canavarlar ile enfekte olmuştur ve göreviniz sadece bu büyük koparma durdurmaktır. Dünya her zamankinden daha fazla sizin gibi bir kahramana ihtiyacı var . İçinizdeki canavar terminatör çağırın! Genelinde gelir herhangi bir silah seçin ve bıçaklayın, ateş vurun , o katil canavarı havaya uçurun veya fırlatın ! Canavar deliliği başlasın ! Onlar size merhamet etmeyeceği için onlara merhamet yok . Bu yeni favori zaman öldürücü ve bir bakalım- bu oyun Android oyunlardan biridir ve indirmek için bedava oyundur.

Bu kul nişancı oyunu on iki farklı düzeyle size heyecan sunuyor . Her seviye bir öncekinden daha zor ve önceki seviyeden gelen canavar yeni bir canavarlar ile birlikte geliyor. Son misyonu bu çocuklar için en iyi oyunda tüm kötü yaratıklara ateş etmelisiniz ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak için sahip sonsuz bir canavar sürüsüdür! Bu heyecan verici değil mi ? İndirin ve şimdi en iyi oyunlarından birini ,canavar oyunu oynayın!

Canavar Nişancı Oyunu muhteşem özellikleri bir sürüsü sunuyor . İki arasındaki kahramanlardan seçin ve canavar çekim ruh hali başlatın. Ayrıca, sağlığınızı , saldırınızı veya savunmanızı artırabiliren güçlerinden eki seçin . Bütün bunlara ek olarak, oyuncular bu tür bıçak, kılıç , balta , silah , lav silahları , lazer silahları ve daha birçok farklı silahın her türlü bulabilirsiniz . Bu asla bırakmayacağınız komik oyunlar ve alışkanlık yapan oyunlardan birine katılın !

Korkma ! Canavar Nişancı Oyunu çocuklar için o kul oyunlarından biri olarak görünse de,belki de yukarıda 6 yıl boyunca bir çocuk oyunu olarak, aynı zamanda yetişkinler için atış oyunları kategorisinde yer bulabilir ! Ama kızların da hoşuna gitmeyeceğine hiçbir neden yoktur , hepimiz çekim için canavarları öldürerek ve sakatlamak bir meralı sarıyoruz ve bu nedenle kız çocuk oyunlarından biridir.

Son olarak,bizim en iyi oyunumuzun gerçekleşmesi , Luka Pavlovic adında 12 yaşındaki bir çocuğun yardımı olmadan ve onun mühteşem fikirleri olmadan, bu çocuklar için eğitici oyunların yaratması mümkün olamazdı .

Yani şimdi oyunlar ucretsiz indirebilirsiniz ve Android telefonlarda veya tablet üzerinde oynabilirsiniz ! Farklı arka plan tasarım ve inanılmaz ses efektleri tadınının çıkarın ! Istediğiniz zaman oynayın ve Facebook üzerinde puan paylaşabilirsiniz , ya da Google+ ‘da çok sayıda diğer oyuncular ile rekabet edin .Ne bekliyorsunuz ? Şimdi indirin ve acele edin, bu canavarlar kendilerini vurmayacak!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s