matematik oyunları

Şeker Matematik çocuklar için oyunlar ve kızlar – Math Claw Machine ücretsiz

featured-image

Metamatik şekerlerle dolu olan gizli dünyaya sizi götürebileceğini inanıyor musunuz? Çocuklar için Matematik Oyunu: Şeker oyunu güzel aklınız yapabilecek büyüyü size gösterecek.
Bu tatlı oyun kiz oyunu ve erkekler için Şekerleme vinç oyunun ve yetişkinler için ve kul çocuklar için matematik oyununun bir karışmasıdır.Bu fantastik kombinasyon tüm dünya çevresindeki insanlara eğlenceyi getirip daha kolay ve daha enteresan olsun diye matematik egzersizlerini yapar.
Şeker dünyasına hoş geldiniz!
Cocuklar icin egitici oyunlar ın oynaması sizi daha önce gitmediğiniz yerlere götürebilir ve matematik beceriniz sizi Şeker dünyasına akide şekeri,lolipop,dondurma ve pamuk şekerin arasında götürecek.Çok yakında tüm şekeri toplayıp tüm sorulara doğru cevap verdikten sonra Çikolata dünyası,Kek dünyası veya sakızlı ayıyla Yumuşak şekeri dünyasına ulaşarak çok macera görüp geçireceksiniz. Her varış yeri bu beyin oyununa yeni bir şeyi getirir ve onu araştırmak sizde kalır.
Beyninizi eğitin!
Eğer zamansız veya hamlelersiz kalmadan önce matematik soruları çözerek bir vinç ile şekeri yakalayın. Sadece doğru cevabı tahmin etmek için beyin kullanın ve her hareketi ile ödül daha yakın olacaktır . Ama bir problem var! Yol boyunca sizin geçmek zorunda kalacağınız farklı engelleri bulacaksınız . Bazen hamle sınırlı sayıda olacak , bu yüzden hataları yapmasanız sizin için daha iyi olacaktır . Zaman sınırlı olduğunda, bu eğlenceli oyunlar gerçek bir matematik hız eğitim olur . Yoldaki bombaya dikkat edin! Doğru cevap belirli sayıda yoksa vinç ezebilir. Ama en çok ihtiyaciniz olduğunda ek süre ile bir yardım var, merak etmeyin.

Test etmek istediğiniz , temel matematik işlemleri ile zorluk seviyesini seçin ! Bu her yaş için matematik en güzel oyunlarından birisidir !

Şeker makinesine karşı oynayın !

– KOLAY SEVİYE sadece ek ile ,bu bir okul öncesi için oyun ve çocuklar 1. sınıf için matematik oyunu
– ORTA SEVİYE ek ile , çıkarma ve çarpma ve çocuklar 2. sınıf veya daha büyük için oyun olarak gelir
– ZOR SEVİYE3. sınıf yetişkinlere çocuklar için uygundur
– MATEMATİK DEHASI SEVİYE diğer insanlardan daha iyi matematik bildiğinden emin olan tüm insanlar içindir. Toplama, çıkarma , çarpma ve bölme : Bu seviye seçtiğiniz zaman , bu gençler ve tüm matematik egzersizi ile yetişkinler için en iyi matematik ücretsiz cocuk oyunlarından biri olarak gelir .

Şimdi bu ücretsiz uygulama Çocuklar için Matematik Oyunu: Şeker oyunu keyfini çıkarabilirisiniz ve gerçek bir matematik yarışması yaparak aile ve arkadaşlar ile eğlenin. Bir matematik dehası olun ve biri sizin yerine bunu yapmadan önce tüm şekerleri kazanmaya çalışın .

Matematik bu güzel oyun ile eğlenceli ve tatlı oluyor, bu nedenle en kısa zamanda ücretsiz olarak bu fantastik şeker kavrayıcı indirin !

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s